Charles Tyrwhitt – informace a zkušenosti

Web: http://www.ctshirts.co.uk (affiliate)

Základní informace o značce Charles Tyrwhitt

Charles Tyrwhitt je jeden z největších britských prodejců pánské, ale i dámské elegantní a sportovně-elegantní módy. Působí především ve vyšším nižším cenovém segmentu (zhruba 600 až 700 Kč za košili). Při porovnání s jinými značkami nabízí vyšší kvalitu při stejné ceně. Jeho největším konkurentem je T. M. Lewin.

Sortiment

Především pánské košile (společenské, volnočasové i smokingové) a kravaty, ale i obleky (podívejte se na recenze obleků z Londýna), ponožky, pásky, kabáty, stejně jako dámské elegantní oblečení (dámské košile, trenčkoty atd.).

Garance

Do tří měsíců můžete vrátit jakékoli zboží bez udání důvodu, i prané a nošené. V době výprodejů se tato lhůta zkracuje na 14 dní. Vrátí vám peníze nebo si můžete vybrat jiné zboží. Poštovné se nevrací.

Zasílání do ČR

Charles Tyrwhitt zasílá do ČR za fixní sazbu 8,95 liber. Balík jde zhruba tři až pět dní. Je možno platit kartami Switch, Visa, Delta, Maestro, Mastercard a Amex. Není možné zaslání na dobírku nebo platbu PayPalem.

Hodnocení Roberta Němce

Hledáte-li levné a kvalitní oblečení (vzhledem k tomu, kolik za ně zaplatíte), zvažte Charlese Tyrwhitta nebo T. M. Lewina.

Protože nabízí i vyšší řadu, zvažte, zdali nevyzkoušet vyšší řadu košilí nebo kravat. Chcete-li si trochu připlatit, můžete zvážit i firmu Harvie & Hudson. Nezkoušel jsem jejich základní řadu košilí. Vyzkoušel jsem od nich košile řad Sea Island quality, 180’s a Black label (přečtěte si hodnocení), pásek (nic moc), 7-fold kravatu (dobrá). Standardní kravaty moc kvalitní nebyly, za podobnou cenu má mnohem lepší Lewin.

Nejraději mám od nich jejich ponožky.