Svatba á la Mr. a Mrs. Smith (Pan a paní Smithovi)

Ženich by měl mít na svatbě správně žaket. Ten ale neměl na svatbě ani Leoš Mareš. A tak pokud to tak ženich a nevěsta chtějí, proč se neobléknout trochu alternativně?

Pavel se krásně sladil do bílého. Je jižní typ a dokážete si jej představit, jak se s nevěstou probíjí mexickou hranicí. Muž v bílé vypadá velmi bohatě a neformálně zároveň. Aby si nezkrátil postavu, nevzal si pásek.

Bílé ponožky jsou v tomto případě správné, jenom by mohly být delší. Boty mohou být světle hnědé, bílé by byly ještě lepší. Prodloužená špice bot odkazuje na jižní země (kdyby si vzal krátké britské, nebylo by to již k neformálnímu outfitu vhodné).

Lída má jednoduché šaty, podobně jako je “jednoduše” oblečen Pavel. Ukazuje nám “něco modrého” a schovanou pistoli.

Všimněte si, jak dobře vypadá, když je pár sladěný. A nemusíte mít na sobě ani svatební šaty. Zkuste to někdy, až si někam s partnerem vyrazíte.

Prosím čtěte: Ve fotoblogu Móda na ulicích rozhodně nehledejte jenom dokonalé příklady.

Chcete se podívat krásce do hlavně?

Líbí se mi ale ta jednoduchost: jemné, jednoduché náušnice, řetízek i účes. Krásně ladí k manželovi.

Poznámka: žaket se v angličtině označuje jako morning coat, cutaway jacket, cutaway coat, swallowtail coat nebo stroller jacket. Pokud se chcete podívat, jak byste v něm mohli vypadat (nebo ženich), navštivte např. web http://www.groomservice.co.uk/.

Napsal Robert Němec 10. srpna 2008. Obě fota: Ronald Němec