O Elegantně.cz

Proč jsem začal vydávat Elegantně.cz

Protože mě baví především pánská móda. A jelikož na českém webu nebyl žádný původní zdroj solidních a kritických informací, rozhodl jsem se začít psát sám. Abych mohl informovat ostatní.

Elegantně.cz beru jako koníčka, mé příjmy pochází z jiné oblasti. Díky čemuž jsem dosti nezávislý a nebojím se být kritický (což je úžasný pocit).

Čím se Elegantně.cz odlišuje

  1. Není problém si nakoupit u světových módních návrhářů. Není problém obléci se draze. Není ani problém obléci se vyzývavě. Výzvou zůstává nakoupit a obléci se tak, aby vám oděv slušel a zanechali jste odpovídající dojem a ještě jste zbytečně nevyhazovali peníze. Elegantně.cz vám chce pomoci vypadat elegantně a neutrácet přitom peníze.
  2. Odlišností je i moje vlastní zkušenosti. Vzhledem k tomu, že mám s mnoha značkami osobní zkušenosti, radím, které značce nebo firmě dát přednost a které se naopak vyhnout. To platí i u praktických služeb, jako jsou čistírny, ševci či krejčí. Samozřejmě budu rád, když mi budete posílat vlastní zkušenosti, aby bylo více lidí informovaných.
  3. Elegantně.cz se zaměřuje především na klasickou pánskou módu. Radí, jak se stát klasickým gentlemanem v 21. století. Radí českým mužům v oblastech, které např. v Británii nebo Itálii ví každý kluk.
  4. Oproti jiným internetovým magazínům budu publikovat velké fotografie. Když už zobrazuji módu, musí být jasně vidět. Chci, abyste měli zážitek srovnatelný s papírovými časopisy.
  5. V neposlední řadě je odlišností ne-komerčnost. Mám jiné zdoje příjmů, a tak si mohu dovolit být ke značkám, výrobcům a obchodům kritický. Nemusím sem dávat žádné reklamy, a to ani ty skryté (čímž ale neříkám, že se zde nikdy žádná reklama neobjeví).
  6. Elegantně.cz je moje hobby. Píši, když mám náladu a čas.

Vydavatel

Vydává Němec Marketing, s. r. o. Vydavatel: Mgr. Robert Němec. Můj e-mail je nemec@elegantne.cz.

Chcete, aby se o vás více vědělo anebo recenze

Chcete-li poskytnout váš produkt  zdarma k nezávislé recenzi (můžete počítat s chválou i kritikou), dejte mi vědět nebo mi jej zašlete. Počítejte s kritickým pohledem. Na druhou stranu, pokud je někdo opravdu dobrý, pochválím jej.

Snaha o objektivitu

Nepracuji pro žádnou módní značku nebo jinou firmu z oblasti módy, ani mi žádná módná značka neplatí. Snažím se zachovávat si objektivitu. Mé příjmy pochází z jiných oblastí a Elegantně.cz beru jako koníčka, a proto si mohu dovolit být na Elegantně.cz kritický. Nemusím a nyní ani nechci sem dávat žádnou reklamu.

Každá stránka se může změnit

Žádná stránka webu Elegantně.cz není nikdy dokončená. Mohu-li změnit na základě nově nabytých znalostí nějakou informaci, změním ji.