Jak se ptát v Módní poradně

Během posledních dvou let jsem od vás dostal několik stovek e-mailů do Módní poradny. Za všechny velmi děkuji, všech si velmi vážím, ale: na takové množství bohužel nedokáži zvládat odpovídat (Elegantně.cz je jenom můj koníček). Proto jsem se rozhodl zavést následující režim:

Chcete odpověď do dvou pracovních dnů

Pokud chcete garantovanou odpověď do dvou pracovních dnů, nabízím vám službu Plus.

Poplatek za odpověď do dvou pracovních dnů je 2 500 Kč plus 2 200 % DPH, celkem tedy 3 000 Kč.

Jak postupovat:

  1. Platbu pošlete předem na účet 3020625028/5500 (Raiffeisebank),
  2. nebo PayPalem na info@nemecmarketing.cz,
  3. Na požádání vám zašlu e-mailem daňový doklad na “Poradenství” od Němec Marketing, s. r. o., která má příslušná živnostenská oprávnění.
  4. Po odeslání platby mi napište na nemec@elegantne.cz a do Předmětu/Subjectu napište “Plus”. Tak rychle poznám, že se vám mám věnovat prioritně.
  5. Do e-mailu můžete napsat, že si odpověď nepřejete zveřejňovat. V opačném případě bude odpověď anonymně zveřejněna na Elegantně.cz.
  6. Do dvou pracovních dnů se můžete těšit na odpověď.

Na odpovědi nabízím garance. Pokud se vám moje odpověď nebude zdát dostatečně kvalitní, napište mi a já vám vrátím peníze s odečtením manipulačního poplatku 50 Kč plus 20 % DPH. Zpět tedy dostanete 2 940 Kč.

Je vám jedno, kdy odpovím – a zda vůbec

V současné době se na odpověď ode mne čeká dva měsíce – a mnohé nejsou zodpovězeny nikdy. Je mi to líto, ale opravdu nezvládám odpovídát na takové množství dotazů.

Pokud je vám jedno, kdy odpovím, napište mi na nemec@elegantne.cz. Časem se k vašemu dotazu dostanu – a pokud bude zajímavý, zodpovím jej. Všechny odpovědi zveřejňuji anonymně na webu Elegantně.cz (pokud se nejedná vyloženě o soukromou korespodenci, vyřizování věcí, debatování o nápadech atd. – moc za všechny podněty děkuji).

Jaké dotazy nejsem schopen zodpovídat

Naprosto nejsem schopen zodpovídat obecné dotazy typu: “Můj přítel má nastoupit do nové práce, kde je nutností mít oblek. Proto bych potřebovala nějakého zkušeného poradce, který by mi řekl jaký oblek (myslím značku) koupit, aby se v něm cítil celý den dobře. Taky kdyby jste mi mohl napsat na co si máme dát při koupi pozor, jaký je teď trend, jaké košile a kravaty,…Zkrátka vše:-)”

Jistě chápete, že nikdo nebude trávit hodiny sepisováním takovéto odpovědi. Obecně se hodně snažte používat vyhledávače, dotazy, které je možné zodpovědět použitím Seznamu nebo Google také příliš nezodpovídám.

Podobně nejsem schopen zodpovídat příliš konkrétní dotazy, např. co se hodí právě pro vás. Takové dotazy jsem schopen zodpovídat jenom jako placené poradenství za mou hodinou sazbu 3 000 Kč (cena je včetně DPH). Napište mi prosím na nemec@elegantne.cz a do předmětu napište “Placené poradenství”. Děkuji vám.

Největší šanci na zodpovězení má otázka, která není ani moc obecná, ani moc konkrétní pro vás a zajímá i další lidi.

V diskuzích u článků nemáte skoro žádnou jistotu, že vám odpovím

Elegantně.cz má dnes stovky stránek a já opravdu nezvládám číst všechny diskuze, které zde probíhají. Pokud se chcete zeptat do Módní poradny, napište mi na nemec@elegantne.cz.

Uvedené podmínky platí od 8. září 2010 a Němec Marketing, s. r. o. je může kdykoli s okamžitou platností změnit.